WOLFER

 

Sektörün tüm ihtiyaçlarını ve yeniliklerini göz önünde bulundurarak calısmalarına devam etmektedir. Yenilenmeyi ve bu yeniliklerle kendini daha da gelistirmeyi ilke edinen firmamız son 7 yıllık döneminde hizmet kapasitesini 3 katına yükselterek büyük bir basarıya imza atmıstır.

 

Gerek yurtici gerekse yurt dısı lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen WOLFER , güvenilirligi ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

 

”Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak” olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimize geçici değil devamlılık arz eden hizmetler sunarak sekteye uğramadan devam ettirebilmekteyiz.
Güncel olmayı her zaman kendisine esas almıs bir şirkettir. Kullandıgı yazılımlarda güncel sürümleri tercih ederek müsterilerinin güvenli bir ortamdan hizmet almalarını saglamaktadır.

 

Modern elektronik kilit sistemi nedir?

 

Modern elektronik kilit sistemi geliştiren herkesin amaçları kısaca – bir kilit sistemi yetkiliye mülk/tesisleri/salonları erişilebilir tutmalı ve yetkisi olmayanı dışarıda bırakmalı. Giriş ve çıkışları kontrol edip, sisteme bağlı kilit, anahtar ve yetkili şahısları gösteren genel bir bakış sunmalıdır. Bir modern elektronik kilit sistemin özelliği anahtarları ve erişimi resepsiyon ya da ofis girişinde yüklü yazılım kullanılarak kolaylıkla kontrol edilebilir olması. Anahtar genellikle kablosuz okunur bir karttır. Tek bir kart birden fazla kapıya erişim sağlayabilir ve ek özellikler ekleyebilme olasılığı vardır. Kapı kilitleri genellikle pil ile çalışır, bazı istisnai durumlarda elektrik hattına bağlıdır.

designed by nette interactive