Artık Gürcistandayız

Güçlü ortaklarımız ile yola çıktığımız projelerimizin, bugün Gürcistan gibi önemli bir paydaş ile başlattığımız iş birliği sayesinde daha da güçleneceğine inanıyoruz.

Bizler; başından beri Gürcistan'ın yerel büyümesinin ve ekonomik kalkınmasının en önemli yollarından birisinin girişimcilik ve inovasyondan geçtiğine inanıyoruz.

Potansiyeli zaten var olan bir ekosistemi güçlendirmek, açığa çıkmamış yönlerini ortaya çıkarmak, eksik yönlerini tamamlamak için yola çıkıyoruz.

Bizler;

Girişimcilik dünyasında büyüyerek ve benzer düşüncede olan iş ortaklarımızla güçlerimizi birleştirerek ilerlemek istiyoruz.
Kapımızı tüm girişimcilere ve ekosistemin paydaşlarına açıyor, bizimle aynı motivasyonu taşıyanlarla birlikte başarı hikâyeleri yaratmak istiyoruz.

Ekonomik olarak önemli bir potansiyel barındıran Gürcistan havzasındaki ülkelerin ticaret ve enerji koridoru üzerinde bulunan Gürcistan'ın, lojistik ve stratejik açıdan kritik bir konumu bulunduğu için artık biz de Gürcistan da faaliyetlerimize devam edeceğimizi tüm müşterilerimize ilan ederiz.

Saygılarımızla.

WOLFER GEORGIA LTD. Ekibi


Diğer Haberler
Bizimle iletişime geçin Bizimle iletişime geçin

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gönder