ITE 2023 Hong Kong Fuarına Bekleriz

Hong Kong'daki ITE Uluslararası Seyahat Fuarı, sadece Çinli değil, aynı zamanda seyahat endüstrisinden bir dizi uluslararası katılımcı ile de dikkat çekiyor.

Bu fuar, endüstrideki iletişim ve bilgi platformudur ve sergileyen şirketlere burada uzman bir izleyici kitlesine sunum fırsatı sunar. Ziyaretçiler burada çeşitli alanlardaki son gelişmeler, eğilimler, ürünler ve hizmetler hakkında ayrıntılı ve kapsamlı bilgiler bulabilirler. Macera turları, havayolları, eğlence parkları, iş seyahati, araba kiralama, yolculuklar, dalış gezileri, eğitim gezileri, oteller, dil kursları, müzeler, tatil köyleri, kayak gezileri, tur operatörleri, mekanlar hakkında bilgi alışverişini sağlamaktadır.

ITE ağırlıklı olarak uluslararası turizm harcamaları ile Dünya 1 ve 10’uncu / 11’inci en büyük sırada yer alan Çin ve Hong Kong’un iki önemli pazarını kapsamaktadır.

ITE Hong Kong;

Seyahat acenteleri, toptancı ve giden yolculuktan sorumluysanız veya buralarda seyahat ediyorsanız veya yurtdışı konferanslar ve etkinlikler düzenlemeyi gerektiren çok uluslu kuruluşlarda / uluslararası kuruluşlarda çalışıyorsanız ve seyahat konularında bütçeleme ve satın alma için karar verme sürecine dahilseniz, ITE Hong Kong Alıcı Programını uygulamak için uygun olabilir.

Ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.itehk.com/travelexpo/


Diğer Haberler
Bizimle iletişime geçin Bizimle iletişime geçin

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gönder