2
2
3
Kart Yazıcısı

ZEBRA ZC100 Kart Yazıcısı

İster tek taraflı personel kimlik kartları, isterse de üye ve etkinlik konuk kartları basmanız gereksin, kart baskısı işinizin çok önemli bir yönüdür.
Konuşlandırma esnekliği ve kart baskı çözümlerinizin baskısı ve yönetimi için gereken zamanın; marka imajınızdan personel verimliliği, genel operasyonel verimlilik ve işletme maliyetine, işiniz üzerinde büyük bir etkisi vardır. Şimdi, hepsinin üstesinden gelmek üzere tasarlanmış yeni bir kart yazıcı var ZC100.
Çığır açan basitlikte kullanım ve her yere sığan incecik tasarımın yanı sıra, ZC100'ün daha kolay entegrasyonu, kullanımı ve yönetimi için ilave özelliklerle dolu bir araç kutusu elde edersiniz.

Farklı kart kalınlıklarına anında uyum sağlar
Kart besleyici, her kartın kalınlığına anında uyum sağlar, farklı kartlar için ayarlama yapmaya son.

Çığır açan yeni bölme tasarımı
Tamamen yeniden tasarlanmış bölme sayesinde, kart yükleme ve boşaltma her zamankinden daha kolaydır. ‘Vahşi batı bar kapısı’ tarzı iki kanatlı çıkış kapaklarını açmaya gerek yoktur, tek bir kartı veya tüm kart destesini doğrudan alabilirsiniz. Giriş ve çıkış bölmeleri aynı kapasiteye sahip olduğundan bölmelerin daha seyrek doldurulup boşaltılması gerekir.

Olağanüstü kolay ribbon değiştirme
Bir ribbonu değiştirmek hiç bu kadar kolay ve basit olmamıştı, hiçbir talimata gerek yok. Yeni tasarlanmış ribbon kapağı mandalını tek harekette kilitli durumdan çıkarıp açabilirsiniz. Benzersiz kapı kolu tarzı tutma yeri sayesinde ribbonu nasıl çıkaracağınız veya takacağınız nettir. Ve dahili smartchips sayesinde, ribbonu ne zaman değiştirmeniz gerektiğini bilirsiniz.

Teknik Doküman Teklif iste
  • Parmak Okuma
  • Şifreli Giriş
  • Anahtarlı Giriş
  • Kart Okuyucu

Teknik Bilgi

1 Çalışma Sıcaklığı : 59º F ila 95º F/15? ila 35? arası 2 Çalışma Nem Oranı : %20 ile %80 arası, yoğuşmasız
3 Çalışma aralığı : 90-132VAC ve 190-264VAC RMS 4 Frekans aralığı : 47-63 Hz
5 Çözünürlük : 300 dpi (11,8 nokta/mm) Baskı 6 Hafıza : 2 GB flaş bellek
7 Görüntü Boyutu: 1006 x 640 piksel 8 Bağlantı : USB 2.0
9 Ağırlık : 8,6 lbs (3,9 kg)
Bizimle iletişime geçin Bizimle iletişime geçin

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gönder