Self Checkin

Rezervasyonunu tamamlayan tüm misafirler, Self Check-in uygulaması ile, tüm konaklamalarınız için check-in işlemlerini konaklama tesisine geldiklerinde veya mobil uygulamamız aracılığıyla yapabilirler. Self Check-in işlemleri, aynı rezervasyon kaydında (Rezervasyon Kodu'da) olmak koşuluyla bir girişte en fazla 3 misafiri kapsar. Misafirlerin Self Check-in işlemlerini tamamlayabilmesi için özel güvenlik bilgilerini girmesi gerekmektedir.


Uygulama Adımları

Kimlik ve Konaklama Bilgilerine Ulaşım Ekranı :

Misafirleriniz, isim ve soyadı bilgilerinin yanı sıra ya Rezervasyon numaralarını ya da sadece rezervasyon kodlarını  belirterek Konaklama kaydına ulaşabilirler. Rezervasyon kaydında birden fazla Misafir olması halinde, ilgili kutucuk tıklanarak, işlemin sadece isim bilgisi girilen yolcu için yapılması sağlanabilir.

Ayrıca bu ekrandan Kimlik veya Pasaport bilgileri girilebilir. Check-in işlemini tamamlamış Misafirlerinizin oda değiştirme ve/veya oda kartı alma işlemlerini ilgili Kiosk cihazını kullanarak yapabilmeleri mümkündür. Yine aynı ekranda Self Check-in ile ilgili diğer yardımcı açıklamalara da ulaşma imkanı vardır.

Oda Seçim Ekranı :

Seçilen Misafir ve konaklama bilgisi sıralamasına göre yatak planı görüntüsü ekrana gelir. Aynı rezervasyonda bulunan misafirler için müsaitlik olması durumunda yan yana yatak ataması yapılır. Yan yana otomatik yatak atamasının gerçekleştirilebilmesi için misafir yatak seçimi yapacağı isim/isimleri aynı anda seçer, sonraki adımda sistem tarafından otomatik yatak ataması yapılır.
 

Onaylama işleminin sonunda check-in tamamlanmış olur ve misafirlerinize konaklamaya dair bilgilerin yanı sıra, girişte tamamlanması gereken prosedürler hakkında detaylı açıklama yapılır. Ayrıca bu bilgilerin yanı sıra, misafirin tercihine göre aynı ekrana e-mail adresi ve/veya cep telefonu numarası girilmesi suretiyle de, Self check-in bilgilerinin kendilerine ulaşması sağlanır.

Oda Kartı Oluşturma Ekranı :

 

Bizimle iletişime geçin Bizimle iletişime geçin

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gönder